Oferta biznesowa w Modern Hostel Wrocław

Szanowni Państwo,

w związku z poszerzeniem oferty naszego Hostelu chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy i skorzystania z propozycji skierowanej specjalnie dla Klienta Biznesowego –
pragniemy poszerzać swoje doświadczenie oraz umacniać naszą markę poprzez oferowanie noclegów na najwyższym poziomie.

Na noclegowej mapie Wrocławia nasza marka wyróżnia się wystrojem oraz dbaniem o detale, także jeżeli chodzi o obsługę naszych Gości. Modern Hostel to dwa kameralne obiekty położone na Śródmieściu, ze świetnym połączeniem komunikacyjnym do każdej części miasta, pomocną, zorientowaną na Gościa obsługą oraz bogatym zapleczem gastronomicznym w postaci licznych restauracji, knajpek i bistr w najbliższym sąsiedztwie hosteli.

Zapewniamy pokoje z prywatnymi łazienkami wynajmowane na wyłączność, dostęp do wyposażonej kuchni, bezprzewodowy internet oraz przejrzysty i prosty sposób rezerwacji pokoi (także w dniu bieżącym). Wystawiamy faktury, włączając w to także koszty wyżywienia (z 8-mio procentową stawką VAT), oferujemy zniżki dla wszystkich stałych klientów i partnerów oraz rezerwacji grupowych i długoterminowych.

Korzyści płynące ze współpracy z naszą Firmą to przede wszystkim komfortowa baza noclegowa w stolicy Dolnego Śląska, możliwość dostosowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb, przejrzysty i ujednolicony standard obowiązujący w obiektach, gwarancja niższych cen oraz szybka i skuteczna reakcja na wszelkie potrzeby naszych Gości.

Zapraszamy gorąco do przejrzenia naszej galerii internetowej i dopasowania najbardziej optymalnej oferty do Państwa potrzeb.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, albo mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Pozostajemy zawsze do Państwa usług!